Yükleniyor

. . .
Haberler
BAŞKAN ŞEVİK,’TEN RAMAZAN AYI MESAJI

Buldan Belediye Başkanı  Mustafa Şevik, on bir ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı. Şevik, tüm Buldan ve İslam Aleminin Ramazan ayını kutladığı mesajında, “Ramazan ayı, nefsi terbiye etmenin yanı sıra, yardımlaşma ve dayanışma ayıdır” dedi.

Başkan Şevik, Ramazan ayında,  tüm Müslümanların en yakınından başlayarak komşu ve akrabalarını gözetmeleri, yoksul ve garibanlara yardımcı olmaları, onlarla sofralarını paylaşmalarının büyük önem arz ettiğini vurgulayarak, “ Bu ayda, kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak herkesle kucaklaşmalı, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı daha da güçlendirmeliyiz” dedi.

Mesajında,  “Toplum olarak yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği mübarek Ramazan ayında, oluşan manevi atmosferin, bütün bir yıla yayılarak devam etmesini diliyorum. Sevginin, kardeşliğin, paylaşmanın ve barışın adı olan Ramazan ayında ülkemizde huzurun ve kardeşliğin daha da güçlenmesini dilerim” ifadelerine yer veren Şevik,  Ramazan Ayı’nın Buldan’a  Ülkemize ve İslam Alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.