Yükleniyor

. . .
Haberler
BAŞKAN ŞEVİK'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.  
Mesajında, dayanışma ve hoşgörü ortamıyla bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, bayrama ulaşmanın sevincini Buldanlılarla birlikte yaşadıklarını vurgulayan Başkan Şevik, tüm Buldan halkının Ramazan Bayramını kutladı. 

Belediye Başkanı Mustafa Şevik mesajında  "Toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren, dayanışma ve hoşgörü ortamıyla bir Ramazan ayını daha geride bıraktık.Böyle güzel bir ortamda Ramazan Bayramı'na huzurla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar toplumsal birliği sağlayan, değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. Bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek, Ramazan Bayramı ruhuna uygun yaşamalıyız" dedi. 

Buldanlılarla birlikte bir bayramı daha kutlayacak olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduğunu belirten Başkan Şevik, Ramazan Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine, ülkemize sağlık ve huzur getirmesi temennisinde bulunarak, tüm Buldanlıların bayramını kutladı.