Yükleniyor

. . .
Haberler
BULDANLILARIN İSTANBUL ÇIKARMASI

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Ak Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk ile meclis üyeleri  ile birlikte İstanbul’a çıkarma yaptı. İstanbul’daki Buldanlıları tek tek ziyaret eden Başkan Şevik ve ekibi,  bu yıl 19.su düzenlenecek olan Buldan Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivali’ne davet etti. Ayrıca İstanbul’da stant açan Buldanlılar, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek verdi.

İstanbul’a çıkarma yapan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Ak Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk ile meclis üyesi Mustafa Mustak. Bu yıl 19.su düzenlenecek olan Buldan Dokuma, Kültür ve El Sanatları festivali öncesi İstanbul’daki hemşerilerini ziyaret etti. İstanbul’da ikamet eden Buldanlıları tek tek ziyaret ederek Festivale davet eden Başkan Şevik,  “Biz ilçe dışında yaşayan hemşerilerimizin Buldan ile bağlarını koparmasını istemiyoruz.  Biliyoruz ki onlarda Buldan’ı Buldan’ın güzelliklerini özlüyorlar.  İstanbul’da ikamet eden hemşerilerimizin nezdinde, ilçe dışında yaşayan tüm hemşerilerimizi Buldan’a, festivale davet ediyoruz” dedi.

Yıldırım’a destek

Belediye Başkanı Mustafa Şevik ile beraberindeki heyet, Buldan Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek için Fatih’te açtığı standı ziyaret etti.  Başkan Şevik, stantta Buldanlı partililer ile sohbet ederek, Yıldırım’a destek istedi.