Yükleniyor

. . .
Haberler
Buldan'da gelenek bozmadı

Buldanlılar her bayram olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da Talat Tarakçı Parkı’nda bir araya gelerek  ilçe protokolü ile bayramlaştı. Talat Tarakçı Parkı’nda düzenlenen bayramlaşma programına, Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçe protokolü, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Murat sarı vatandaşların bayramını kutlayarak,  “Büyük bir yardımlaşma ve dayanışma örneğinin sergilendiği, fakir ve fukaranın unutulmadığı bir mübarek kurban bayramını daha kutluyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Kurban Bayramı’nın hayırlı olmasın diliyor ve nice bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Başkan Şevik ise konuşmasında Buldan halkı ile bir bayramda daha birlikte olmanın sevincini yaşadığını dile getirerek, “Bizleri birbirine yakınlaştıran, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı Mübarek Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın büyük mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bu önemli günde bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Hepinizin mübarek Kurban Bayramını kutlar, ilçemize, ilimize, ülkemize, İslam alemine ve dünya ülkelerine huzur ve barış getirmesini, hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Kaymakam Murat sarı ile Başkan Mustafa Şevik,  vatandaşlar ile tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.