Yükleniyor

. . .
Haberler
Nihat Hatipoğlu Buldan’da konferans verecek

İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Buldan Belediyesi tarafından düzenlenecek olan konferansa katılmak üzere 20 Ekim Pazar günü Buldan’a geliyor.

Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Buldan’da sevenleriyle buluşacak.   Hatipoğlu, Buldan Belediyesi’nin kültür ve sosyal etkinlikler kapsamında düzenlediği “El-Emin” (S.A.V)  Her Şey Onu Anlamak ve Anlatmak İçin” adlı konferansa konuşmacı olarak katılacak. 20 Ekim Pazar günü saat 20.00’da Buldan Güzelleştirme Düğün Salonu’nda düzenlenecek olan Konferansın sunuculuğunu ise sanatçı Ahmet Kemal Bacak üstlenecek.

 “Her Şey O’nu Anmak ve Anlamak İçin” adlı programla ilgili bilgi veren Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik "Türkiye’nin yakından tanıdığı isim olan İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu hocamızı Buldan’da ağırlayacağız. 20 Ekim Pazar günü saat 20.00’da Buldan Güzelleştirme Düğün Salonu’nda düzenleyeceğimiz söyleşi programımız halkımıza açık ve ücretsiz olacak. Değerli hocamız bu konferansımızda alemlere rahmet olan Peygamber Efendimizin El-Emin sıfatını anlatacak. Bu güzel ve anlamlı konferansımıza tüm halkımız davetlidir” dedi.