Yükleniyor

. . .
Haberler
Kurumlararası Futbol Turnuvası başladı

Buldan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün, ilçede sporu sevdirmek ve kurum ve kuruluşlar arasındaki ilişkileri geliştirmek amacıyla düzenlediği 2019 Futbol Turnuvası, Müftülük-Belediye Zabıta karşılaşması ile başladı. Turnuvanın startını veren Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  dostluk ve centilmenlik kazansın” temennisinde bulundu.

Buldan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün,  sporu sevdirmek ve kurum ve kuruluşlar arasındaki ilişkileri geliştirmek amacıyla düzenlediği futbol turnuvası başladı.  13 takımın karşılaşacağı futbol turnuvası, Müftülük-Belediye Zabıta karşılaşması ile başladı. Maçın başlangıç düdüğünü ise Beledile başkanı Mustafa Şevik çaldı.

Turnuvanın startını veren Başkan Şevik,  “Dostluk ve centilmenlik kazansın” temennisinde bulunarak,  “Turnuvanın amacı çalışanları kaynaştırmak, kurum kuruluş arasındaki ilişkileri geliştirmek, dayanışma ve koordinasyonu sağlamak, sporu geniş kitlelere yaymak ve sevdirmek. Bilinçli spor yapma alışkanlığını kazandırmak. Çalışanlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Müftülük -Belediye Zabıta arasında geçen turnuvanın ilk karşılaşması 7-0 bitti.