Yükleniyor

. . .
Haberler
“Dünyayı Geziyorum” ekibi Buldan’da

Kanal 7 televizyonun sevilen sunucusu Özlem Tunca Esirgenç’in hazırlayıp sunduğu "Dünyayı Geziyorum" ekibi, program çekimleri için Buldan’a geldi.  Buldan’ın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerini görüntüleyen ekibe, Buldan Belediyesi ev sahipliği yaptı.

Kanal 7 Ekranlarında her hafta Pazar günleri yayınlanan “Dünyayı Geziyorum” programının sunucusu Özlem Tunca Esirgenç ile ekibi,   Buldan’a geldi.  

Sevilen Sunucu Özlem Tunca Esirgenç, aynı kanalda  cumartesi günü yayınlanan Dünya ülkelerinden ve ülkemizden en farklı lezzetler  programının sunucusu Yasin Esirgenç, Büyükşehir Belediyesi daire Başkanı Ömer Faruk Özer ile  birlikte  Buldan’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini gezerek kameraya alan ekibin ilk durağı BELKÜM oldu.

BELKÜM ve eski cezaevindeki çekimlerin ardından Buldan Belediyesi’nin hazırladığı yöresel lezzetleri de tatma imkanı bulan ekibe, el dokuması ürünlerden hediye edildi.  Dünyayı Geziyorum ekibi,  Dokuma Pazarı Sokağı’nı gezerek Buldan Belediyesi tarafından restore edilen evleri kameraya aldı. 

Dokuma Pazarı Sokağı'ndaki çekimler esnasında sevilen sunucu Özlem Tunca Esirgenç, küçük bir hayranıyla karşılaştı. 9 yaşındaki Zeynep Nida Kırsoy, sunucuya üzerinde tarihi sokağın resmi bulunan kırlent hediye etti.


Buldan’da çekimleri gerçekleştirilen program Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.