Yükleniyor

. . .
Haberler
Başkan Şevik,  MHP Belediye Başkanları toplantısına katıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, MHP Genel Merkezi’nde düzenlenen ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlık ettiği Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’na katıldı.  Başkan Şevik, Belediyelerin çalışmaları ve sorunlarının masaya yatırıldığı toplantının oldukça verimli geçtiğini belirtti.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin başkanlığında düzenlenen Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’na katıldı. Kovid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen toplantıda, belediyelerin çalışmaları ve sorunlarının masaya yatırıldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, belediye başkanlarına hitaben yaptığı konuşmasında,  MHP’li belediye başkanlarının bugüne kadar başarılı çalışmalar yaptığını vurgulayarak, “Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanları bugüne kadar yaptıkları başarılı ve yürekli çalışmalarına bundan sonra da artan şevkle devam edeceklerdir. Türkiye’nin gelişmesi, büyümesi ve zenginleşmesi için taş üstüne taş koyup bir çivi bile çakandan Allah razı olsun. Unutulmasın ki, istikrar güçlenecek, Türkiye yükselecektir” diye konuştu.

 Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıyı değerlendiren Başkan Şevik,  “Toplantıda 2019 Mart seçimlerinden bugüne kadar yaptığımız çalışmaları değerlendirdik. Toplantı bizim açımızdan çok verimli geçti” dedi.