Yükleniyor

. . .
Haberler
Buldan Protokolünden, şehitlik ziyareti 

Buldan Protokolü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehitliği ziyaret etti. Şehit Jandarma Komando Çavuş Tamer Çimencioğlu ile Şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Erkoç’un mezarı başına çiçek bırakıldı, dualar edildi.

Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları kapsamında, Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, İlçe Emniyet Müdürü Levent Çetinkaya, İlçe Jandarma  Karakol Komutanı Ayhan Köse ,  Şehit annesi Gülsüm  Çimencioğlu, daire amirleri, belediye meclis üyeleri ile siyasi parti temsilcileri  şehitliği ziyaret etti.

Kaymakam  Murat Sarı ile Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Şehit Jandarma Komando Çavuş Tamer Çimencioğlu ile Şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Erkoç’un mezarına  su döküp, çiçek bıraktı. Şehitlikte, İlçe Müftüsü Yasin Saadettin Yıldız, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan asker, polis ve vatandaşlar için dua okudu.

15 Temmuz Demokasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri,  akşam  demokrasi nöbetinin tutulduğu Alanyazı  Meydanı’nda düzenlenen törenle  devam edecek.