Yükleniyor

. . .
Haberler
CUMHURİYET PARKI VE FESTİVAL ALANI YENİDEN DÜZENLENİYOR

Yenicekent’te Pazaryeri ve belediyeye ait dükkânların yenilenmesinin ardından 6 bin metrekarelik park ve festival alanında peyzaj çalışması başlatan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Yenicekent Mahallesi’ne verdiği vaatleri bir bir yerine getiriyor. 

Buldan Belediyesi’nin Yenicetkent’te başlattığı hizmet seferberliği devam ediyor. Yenicekenti’in merkezinde görüntü kirliliği oluşturan yaklaşık 30 yıllık Garaj Dükkanları, Hal Dükkanları ile düğün salonunun çatı ve dış cephesini yenilenmesi,   kapalı pazaryeri ve sosyal tesis inşaatını tamamlayarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  bir sözünü daha yerine getirmek için start verdi.

Yenicekent Mahallesi’ndeki Cumhuriyet Parkı ve Festival alanı yeniden düzenleniyor. Peyzaj çalışmaları kapsamında, oturma yerlerinin,  yeşil alanların ve bordürlerin yenileneceğini belirten Belediye Başkanı Şevik,  çalışmalar tamamlandığında parkın, ailecek keyifli vakit geçirebileceği bir alan olacağının müjdesini verdi.   Başkan Şevik, “Yeşil bir Buldan için ekiplerimiz gece – gündüz çalışmalarını sürdürüyor.  Yeni yeşil alanlar oluşturma çalışmalarımızın yanında mevcut park ve yeşil alanlarımızı korumak amacıyla bakım çalışmalarımız da devam ediyor. Yenicekent Mahallemizdeki 6 bin metrekarelik Cumhuriyet Parkı ile Festival alanı, yeni düzenlemeyle, vatandaşlarımızın huzur içinde dinlenebileceği, ailesiyle birlikte vakit geçirebileceği bir alan haline gelecek” dedi.